Par ICC

Starptautiskā koučinga biedrība (International Coaching Community – ICC) – ietekmīga, uz informāciju, atklājumiem un personisku izaugsmi tendēta biedrība, viena no lielākajām kouču profesionālajām organizācijām pasaulē, biedrība apvieno vairāk par 15 tūkstošiem sertificētu kouču 78 valstīs.

ICC ir vienīgā kouču biedrība, kas visās pasaules valstīs izmanto vienotu metodiku. ICC ir Londonā reģistrēta nevalstiska organizācija, kuru 2001. gadā dibināja Džozefs O”Konors (Joseph O‘Connor) – viens no pazīstamākajiem koučiem pasaulē, līderības pasniedzējs, 18 grāmatu autors, treneris, konsultants, un Andrea Leidža (Andrea Lages), brazīliešu izcelsmes koučinga trenere.

ICC visos līmeņos ir ieviests koučinga profesijas augstākais profesionālais standarts. To nodrošina rūpīgas apmācības dzīves, uzņēmējdarbības, komandu un vadītāju koučinga nozarēs. ICC koučinga apmācību programmu kā augstākās kvalitātes standartu ir novērtējis European Quality Award.

ICC uzmanības centrā – cilvēks. Mēs sertificējam koučus, nevis koučinga apmācības, jo zinām, ka tieši cilvēki padara koučingu efektīvu.

ICC ir atvērta biedrība un uzņem biedrus, nevis ir slēgta un ar ierobežotu biedru skaitu.

ICC redz koučingu kā jaudīgu spēku, kas padara pasauli labāku.

Mūsu izmantojamā koučinga programma ir atzīta

  • ICC – International Coaching Community;
  • ICF – International Coaching Federation;
  • EMCC – European Mentoring and Coaching Council.

Izvēlieties sev piemērotu koučinga apmācību, piedalieties un pievienojieties starptautiskai kouču biedrībai.