INDIVIDUĀLAIS KOUČINGS

Individuālā koučinga pakalpojums ir koučinga sesiju cikls. Koučinga sesijā klients kopā ar kouču risina viņam aktuālus profesionālos vai personīgās dzīves jautājumus.

Klienta un kouča sadarbība balstās uz uzticēšanos un līdzvērtīgām partnerattiecībām. Ja vēlaties izkļūt no apburtā loka, piedzīvot vairāk laimes, pārvarēt iekšējās barjeras, rast atbildes, iepazīt sevi, – droši vērsieties pie kouča. Individuālās koučinga sesijas palīdz klientiem atrast savu profesionālās karjeras nozari, sekmīgi īstenot sapņus un mērķus, radīt iecerēto labumu.

Pēc individuālā koučinga sesijām klienti sajūt stabilāku līdzsvaru dzīvē, kļūst apmierinātāki ar attiecībām, viņos ir vairāk enerģijas un pozitīvisma, pamana vairāk iespēju, dzīvo apzinīgāku un pilnvērtīgāku dzīvi, kļūst par savas dzīves autoriem.

ICC KOUČI

Starptautiskā koučinga biedrība ICC apvieno visas pasaules profesionālos koučus un koučinga trenerus. Tā ir sabiedrībai atvērta biedrība ar plašu informācijas un atklājumu potenciālu un personas izaugsmes iespējām. ICC – vienīgā kouču biedrība, kas piemēro vienu un to pašu metodiku visās pasaules valstīs!

Šiame mieste ICC koučingo atstovo neturime. Susisiekite tel. 8 5 210 7027 arba el. paštu: info@amlaboratory.com ir Jums pasiūlysime sprendimą.

Koučinga speciālistu reģistrācija

Sertificētus ICC koučus aicinām reģistrēties un piedalīties starptautiskās ICC biedrības darbībā, apmācībās, iegūt un dalīties ar informāciju, dibināt sakarus ar klientiem.